Proč nakupovat u nás

1
Zákaznické slevy

Jakmile dosáhnete u Vašich objednávek v součtu částek následující sumy, automaticky na všechny další objednávky obdržíte příslušnou procentuelní slevu bez ohledu na počet objednávek. Pro naši přesnější evidenci je nutné se registrovat a nákupy provádět jako registrovaný.

V internetovém obchodě Zdravá Výživa Hronov nabízíme tyto stálé slevy na veškeré zboží pro věrné registrované zákazníky: 

  • 2% sleva okamžitě po registraci
  • 3% sleva při celkovém nákupu nad 5.000,- Kč
  • 4% sleva při celkovém nákupu nad 10.000,- Kč
  • 5% sleva při celkovém nákupu nad 20.000,- Kč
  • 6% sleva při celkovém nákupu nad 30.000,- Kč
  • 8% sleva při celkovém nákupu nad 40.000,- Kč
  • 10% sleva při celkovém nákupu nad 50.000,- Kč

Pokud nakupujte jako registrovaná(ý), ceny vidíte již po Vám přiřazené slevě a Vy si můžete zkontrolovat na hlavní straně vpravo nahoře v obdélníkovém okénku, jakou slevu v % máte.

2
Výhodné ceny

Chceme naše zákazníky odměnit za rychlý a samostatný nákup přes internet. Touto odměnou jsou pro Vás lepší ceny z důvodu menších provozních nákladu (nižší nájem za prostory, nižší mzdové náklady). Samozřejmě při zachování kvality, záruky i služeb, na které jste zvyklí.

3
Specializujeme se

Jsme odborníky na zboží, které prodáváme. Vysoká specializace v oblasti zdravé výživy nám umožňuje poskytnout odbornou radu zákazníkovi při jakémkoliv problému s nákupem nebo s vybraným zbožím. Jsme certifikovaní poradci pro odkyselování organismu a detoxikaci.

4
Seriózní přístup

Bojíte se reklamací na dálku? S námi nemusíte. Jsme seriozní firma, působíme na trhu již 10 let. Nemusíte se bát oprávněné reklamace (viz. reklamační řád).

5
Poštovné zdarma

Při nákupu nad určitou částku získáváte automaticky slevu na poštovném, při nákupu nad 1500,- Kč je poštovné zdarma, více informací viz Doprava a Platba

6
Balné zdarma

Balné zdarma je u nás samozřejmostí.

7
Možnost vrácení zboží

Zboží objednané v internetovém obchodě, dodané dopravcem a zaplacené zákazníkem je možné v souladu se zákonem do 14 dnů od převzetí zboží vrátit prodejci (vztahuje se pouze na soukromé osoby, neplatí při osobním odběru zboží).